ERZ-E10F221
MFR.Part #
ERZ-E10F221
JLCPCB Part #
C2656165
Package
Plugin
Description
140V 180V 220V 360V 4.5kA 500mW 50J 600pF@1kHz 插件 Varistors ROHS