ERJ-H2GJ161X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ161X
JLCPCB Part #
C3989002
Description
-55℃~+175℃ 100mW 160Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS