ECE-T1KA103FA
MFR.Part #
ECE-T1KA103FA
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 22.5mm 3000hrs@105℃ 33mΩ 40mm 5.44A@10kHz 63mm 80V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS