ERJ-H2GJ162X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ162X
JLCPCB Part #
C4074765
Description
-55℃~+175℃ 1.6kΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS