ERA-8AED9762V
MFR.Part #
ERA-8AED9762V
JLCPCB Part #
C20017983
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS