ERJ-H2CF5R76X
MFR.Part #
ERJ-H2CF5R76X
JLCPCB Part #
C6240224
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS