ERJ2RKF43R2X
MFR.Part #
ERJ2RKF43R2X
JLCPCB Part #
C2085032
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS