ERJ-U08D1272V
MFR.Part #
ERJ-U08D1272V
JLCPCB Part #
C4198208
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS