ERJ-B2AJ123V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ123V
JLCPCB Part #
C4294180
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS