ERJ-1TNF3091U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3091U
JLCPCB Part #
C3917025
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS