ERJ-B2AJ113V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ113V
JLCPCB Part #
C4346263
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS