ERJ-B1BJ6R2U
MFR.Part #
ERJ-B1BJ6R2U
JLCPCB Part #
C4360397
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS