ECW-H12472JV
MFR.Part #
ECW-H12472JV
JLCPCB Part #
C3784401
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 4.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS