ERJ-U08F3091V
MFR.Part #
ERJ-U08F3091V
JLCPCB Part #
C1013608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS