ERJ-B1BF2R0U
MFR.Part #
ERJ-B1BF2R0U
JLCPCB Part #
C6844944
Description
-55℃~+155℃ 2W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS