WK73S2HTTE2R7J
MFR.Part #
WK73S2HTTE2R7J
JLCPCB Part #
C4178858
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS