ERJ-P06D1133V
MFR.Part #
ERJ-P06D1133V
JLCPCB Part #
C4014170
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS