ERJ-B1AF390U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B1AF390U
JLCPCB Part #
C7184066
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS