ERA-1ARB822C
MFR.Part #
ERA-1ARB822C
JLCPCB Part #
C19419561
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS