ECW-FD2J564KC
MFR.Part #
ECW-FD2J564KC
JLCPCB Part #
C3795254
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 560nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS