AC1020FK-07300RL
MFR.Part #
AC1020FK-07300RL
JLCPCB Part #
C5936709
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS