ERJ-6RQJ4R3V
MFR.Part #
ERJ-6RQJ4R3V
JLCPCB Part #
C4341597
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS