ERJ-6RQJ1R3V
MFR.Part #
ERJ-6RQJ1R3V
JLCPCB Part #
C4336711
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS