ERJ-XGNF21R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF21R0Y
JLCPCB Part #
C2129542
Description
-55℃~+125℃ 21Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS