ERJ-6DQJ4R3V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ4R3V
JLCPCB Part #
C2087181
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS