ERJ-6RED68R1V
MFR.Part #
ERJ-6RED68R1V
JLCPCB Part #
C4173896
Description
-55℃~+125℃ 100mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS