ERA-3VRB5102V
MFR.Part #
ERA-3VRB5102V
JLCPCB Part #
C3972246
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS