ERJ-1TNF6493U
MFR.Part #
ERJ-1TNF6493U
JLCPCB Part #
C4023645
Description
-55℃~+155℃ 1W 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS