ERJ-U1TD6340U
MFR.Part #
ERJ-U1TD6340U
JLCPCB Part #
C4339372
Description
-55℃~+155℃ 1W 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS