ERJ6ENF4992V
MFR.Part #
ERJ6ENF4992V
JLCPCB Part #
C416856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS