ERJ-12YJ473U
MFR.Part #
ERJ-12YJ473U
JLCPCB Part #
C20020620
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS