ERJ-P08D71R5V
MFR.Part #
ERJ-P08D71R5V
JLCPCB Part #
C4200977
Description
-55℃~+155℃ 660mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS