ERJ3GEYJ3R0V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ3R0V
JLCPCB Part #
C403494
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3Ω 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS