EEU-EE2W100
MFR.Part #
EEU-EE2W100
JLCPCB Part #
C1580153
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 20mm 450V 490mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS