ECE-A1AN330UB
MFR.Part #
ECE-A1AN330UB
JLCPCB Part #
C5114163
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12mm 136mA@10kHz 2000hrs@85℃ 33uF 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS