ERA-6VPB8201V
MFR.Part #
ERA-6VPB8201V
JLCPCB Part #
C1862724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS