ERJ3EKF5900V
MFR.Part #
ERJ3EKF5900V
JLCPCB Part #
C403289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS