EXB-34V111JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-34V111JV
JLCPCB Part #
C6040058
Package
0606
Description
110Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS