ERJ3EKF4872V
MFR.Part #
ERJ3EKF4872V
JLCPCB Part #
C403249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS