ERJ-P08D27R4V
MFR.Part #
ERJ-P08D27R4V
JLCPCB Part #
C4108198
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS