ERJ-U06F1370V
MFR.Part #
ERJ-U06F1370V
JLCPCB Part #
C1013332
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS