ERJ3EKF2103V
MFR.Part #
ERJ3EKF2103V
JLCPCB Part #
C403067
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS