ERJ-1TNF1153U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1153U
JLCPCB Part #
C2082774
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS