EZP-Q33356MTA
MFR.Part #
EZP-Q33356MTA
JLCPCB Part #
C3800849
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 330V 35uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS