ERJ3EKF16R5V
MFR.Part #
ERJ3EKF16R5V
JLCPCB Part #
C403024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 16.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS