ERA-6ARW823V
MFR.Part #
ERA-6ARW823V
JLCPCB Part #
C4305556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS