ERJ-14RQF1R3U
MFR.Part #
ERJ-14RQF1R3U
JLCPCB Part #
C20020726
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS