ECA-2DM4R7BJ
MFR.Part #
ECA-2DM4R7BJ
JLCPCB Part #
C1600911
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+85℃ 11.5mm 146.2mA@10kHz 2000hrs@85℃ 200V 3.5mm 4.7uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS