ERJ2RKF5491X
MFR.Part #
ERJ2RKF5491X
JLCPCB Part #
C2076787
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS