ERJ-U08F48R7V
MFR.Part #
ERJ-U08F48R7V
JLCPCB Part #
C1013578
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS